wiadomości

stat

Lato zaczyna się w Mana Mana. Zapraszamy na dzień otwarty

Open Mana 2016, czyli impreza sprzed roku. Pogoda i frekwencja dopisały.
Open Mana 2016, czyli impreza sprzed roku. Pogoda i frekwencja dopisały. mat. prasowe Mana Mana

Gdyńska marka Mana Mana ma powody do dumy: już niebawem będzie obchodzić piąte urodziny oraz świętować otwarcie pierwszego stacjonarnego butiku. Z tej okazji 27 maja zaprasza wszystkich swoich przyjaciół i miłośników mody na dzień otwarty. W programie m.in. wspólne szycie, zwiedzanie pracowni, dobre jedzenie, konkursy oraz muzyka. Sporo atrakcji przygotowano także dla rodzin z dziećmi. Start o godz. 11.Mana Mana zobacz na mapie Gdyni to popularna, dobrze znana nie tylko w Trójmieście, ale także w całej Polsce, marka tworząca modne, spersonalizowane torebki i akcesoria. Niedawno otworzyła swój pierwszy butik, na zapleczu którego pulsuje serce marki, czyli pracownia, gdzie realizowane są zamówienia na torebki szyte według pomysłów klientów. I to właśnie do niej będzie można zajrzeć podczas dnia otwartego 27 maja.

- W tym roku będziemy go świętować wyjątkowo hucznie, ponieważ obchodzimy swoje 5. urodziny, a ponadto inaugurujemy otwarcie pierwszego, wymarzonego stacjonarnego butiku. Jest to dla nas przełomowy moment istnienia marki, która z małej domowej jednoosobowej manufaktury, przeobraziła się w firmę, która sprawnie produkuje kilkaset torebek w miesiącu i zatrudnia kilkanaście osób - mówi właścicielka Mana Mana, Marcelina Rozmus-Prinz.
Podczas dnia otwartego główną atrakcją będzie możliwość stworzenia własnoręcznie modnego gadżetu. W trakcie darmowych warsztatów (start o godz. 11, nie obowiązują wcześniejsze zapisy, jednak liczba miejsc jest ograniczona) uczestnicy samodzielnie zaprojektują i uszyją z ekologicznego filcu wymarzoną nerkę. Co ważne, materiał pochodzi z recyklingu: wyraźnie widać w nim zmielone i sprasowane elementy tkanin.

Na czas imprezy pracownia oraz przynależące do niej podwórko zamienią się w kolorowe, ozdobione girlandami, świecami i kwiatami miejsce. Dzieci również nie będą mogły narzekać na nudę.

- Dużą część klientek Mana Mana stanowią mamy, co powoduje, że myślimy nie tylko o nich, ale także o najmłodszych. Oprócz zwiedzania pracowni, dzieci będą mogły skosztować słodkiego poczęstunku, w tym darmowej waty cukrowej, malować kredą po ulicy, a potem wziąć udział w zabawie z animatorem - zapewnia właścicielka.
Na tym jednak nie koniec. Wszyscy, którzy odwiedzą Mana Mana podczas dnia otwartego, będą mogli także poznać opowieść o historii zakątka ul. 3 Maja w Gdyni, czyli miejsca, w którym znajduje się butik oraz wziąć udział w konkursie: do wygrania będą unikalne Manowe-Kolorowe nerki. Dodatkowo wszystkie torebki i akcesoria w sklepie będą przecenione od 20 do 50 proc. Specjalna niespodzianka czeka także na klientów on-line. O szczegółach marka informować będzie na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Mana Mana słynie z tego, że podchodzi bardzo elastycznie do swoich kolekcji. Gotowe, zaprojektowane przez markę rozwiązania to jedna strona oferty, druga to projekty torebek klientów, które w pracowni nabierają realnych kształtów. Proces zaczyna się od doboru modelu, następnie poprzez dobór wymiarów, przechodzi się do gatunków i kolorów tkanin, a "wisienką" jest wymyślona haftowana treść lub ikonka, która na stałe wnosi największą wartość: podpis autora unikalnego produktu. Taka torebka cieszy nie tylko osobę, która ją zaprojektowała dla siebie. To również ciekawy pomysł na niepowtarzalny prezent.

- Bardzo często nasze produkty traktowane są jako niezwykły, dopasowany do obdarowanej osoby podarunek. Dzięki wszystkim możliwościom, jakie oferujemy, w końcu można zrobić naprawdę wzruszającą niespodziankę - nie tylko zadedykować haftowane życzenia, ale także dopasować charakter gadżetu do czyjejś osobowości, bawiąc się wzorami i kolorami. Niejednokrotnie jesteśmy pod wielkim wrażeniem tych pomysłów i dedykacji. Komisyjnie je podziwiamy przed wysyłką - mówi Marcelina Rozmus-Prinz.
Mana Mana - Pracownia Torebek i Akcesoriów
81-363 Gdynia, 3 Maja 20 zobacz na mapie Gdyni
telefon: 698-615-162
mail: czesc@manashop.pl
strona Mana Mana
Facebook Mana Mana


* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.